Transceivere og multiplexere

930 produkt(er) i 'Transceivere og multiplexere'

Filtre
Producent
{{filter.AttributeValue | currency: ''}} - {{filter.DisplayName}}
Pris
{{filter.AttributeValue | currency: ''}} - {{filter.DisplayName}}
Lager
{{filter.AttributeValue | currency: ''}} - {{filter.DisplayName}}
Dataforbindelsesprotokol
{{filter.AttributeValue | currency: ''}} - {{filter.DisplayName}}
Forbindelsesteknologi
{{filter.AttributeValue | currency: ''}} - {{filter.DisplayName}}
Model
{{filter.AttributeValue | currency: ''}} - {{filter.DisplayName}}
POE (eks. ingen, POE, POE+)
{{filter.AttributeValue | currency: ''}} - {{filter.DisplayName}}
Produktlinje
{{filter.AttributeValue | currency: ''}} - {{filter.DisplayName}}
Service/Support (garanti type - 1, 2, 3 år / on-site, indlevering)
{{filter.AttributeValue | currency: ''}} - {{filter.DisplayName}}
1 GBE COPPER BROCADE SFP IP

1 GBE COPPER BROCADE SFP IP

Produktnummer:
S26361-F3873-L401
KMD vnr.:
100000000000533133
  • Brocade
  • SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • GigE
  • Fujitsu A/S
DKK 1.660,64 inkl. moms: 2.075,80
Produktet er ikke på lager
Mere info
1,25 GB SFP CWDM

1,25 GB SFP CWDM

Produktnummer:
MO-SFP2159CS
KMD vnr.:
100000000000359325
  • MicroOptics
  • SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • GigE
  • MicroOptics
DKK 1.504,55 inkl. moms: 1.880,69
Produktet er ikke på lager
Mere info
1-Port 10-GbE  E5500 Module

1-Port 10-GbE E5500 Module

Produktnummer:
JE077A
KMD vnr.:
100000000000193453
  • Hewlett-Packard ApS
DKK 12.561,45 inkl. moms: 15.701,81
Produktet er ikke på lager
Mere info
1.0625Gbd Fiber Channel

1.0625Gbd Fiber Channel

Produktnummer:
MO-SFP2124
KMD vnr.:
100000000000359318
  • MicroOptics
  • SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • Fibre Channel
  • MicroOptics
DKK 236,84 inkl. moms: 296,05
Produktet er ikke på lager
Mere info
1.25G BIDI SFP, Tx1310

1.25G BIDI SFP, Tx1310

Produktnummer:
MO-SFP2142H
KMD vnr.:
100000000000359322
  • MicroOptics
  • SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • GigE
  • MicroOptics
DKK 164,86 inkl. moms: 206,08
Produktet er ikke på lager
Mere info
1.25Gb/s, SFP, LC MMF

1.25Gb/s, SFP, LC MMF

Produktnummer:
MO-SFP-SX-D
KMD vnr.:
100000000000359315
  • MicroOptics
  • SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • GigE
  • MicroOptics
DKK 272,50 inkl. moms: 340,63
1 på lager. Opdateret kl. 12-10-2018
Mere info
1.25Gb/s, SFP, LC SMF

1.25Gb/s, SFP, LC SMF

Produktnummer:
MO-SFP-LX-10-D
KMD vnr.:
100000000000359306
  • MicroOptics
  • SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • GigE
  • MicroOptics
DKK 224,84 inkl. moms: 281,05
5 på lager. Opdateret kl. 12-10-2018
Mere info
1.25Gbps SFP, LC/550m/850nm

1.25Gbps SFP, LC/550m/850nm

Produktnummer:
MO-SFP2232IBM
KMD vnr.:
100000000000359342
  • MicroOptics
  • SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • MicroOptics
DKK 235,00 inkl. moms: 293,75
Produktet er ikke på lager
Mere info
10-GbE SFP+ LRM Trans

10-GbE SFP+ LRM Trans

Produktnummer:
MO-SFP+2165H
KMD vnr.:
100000000000359266
  • MicroOptics
  • SFP+ transceiver modul
  • 10 GigE
  • MicroOptics
DKK 1.036,46 inkl. moms: 1.295,58
3 på lager. Opdateret kl. 12-10-2018
Mere info
10/100-MEDIA CONVERTER MM-ST

10/100-MEDIA CONVERTER MM-ST

Produktnummer:
FIB-MEDIA-CONV001
KMD vnr.:
100000000000348479
  • MicroConnect
  • medieomsætter
  • 10Mb LAN, 100Mb LAN
  • MicroConnect
DKK 575,00 inkl. moms: 718,75
Produktet er ikke på lager
Mere info
10/100/1000 MEDIA CONVERTER SC

10/100/1000 MEDIA CONVERTER SC

Produktnummer:
FIB-MEDIA-CONV002
KMD vnr.:
100000000000348480
  • MicroConnect
  • medieomsætter
  • 10Mb LAN, 100Mb LAN
  • MicroConnect
DKK 1.100,00 inkl. moms: 1.375,00
Produktet er ikke på lager
Mere info
10/100/1000Base-T

10/100/1000Base-T

Produktnummer:
MO-0231A085
KMD vnr.:
100000000000358977
  • MicroOptics
  • SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • GigE
  • MicroOptics
DKK 495,00 inkl. moms: 618,75
Produktet er ikke på lager
Mere info
10/100/1000Base-T

10/100/1000Base-T

Produktnummer:
MO-407-BBOS
KMD vnr.:
100000000000359010
  • MicroOptics
  • SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • GigE
  • MicroOptics
DKK 443,91 inkl. moms: 554,89
Produktet er ikke på lager
Mere info
10/100/1000Mb/s

10/100/1000Mb/s

Produktnummer:
MO-00FE333
KMD vnr.:
100000000000358975
  • MicroOptics
  • SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • GigE
  • MicroOptics
DKK 220,83 inkl. moms: 276,04
Produktet er ikke på lager
Mere info
100 BASE-FX SFP, LC/ 2km

100 BASE-FX SFP, LC/ 2km

Produktnummer:
MO-SFP2225HP
KMD vnr.:
100000000000359338
  • MicroOptics
  • SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • 100Mb LAN
  • MicroOptics
DKK 329,79 inkl. moms: 412,24
Produktet er ikke på lager
Mere info
1000 BASE-LX SFP 1310NM 2KM

1000 BASE-LX SFP 1310NM 2KM

Produktnummer:
MO-ENTE0002
KMD vnr.:
100000000000359138
  • MicroOptics
  • SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • GigE
  • MicroOptics
DKK 314,45 inkl. moms: 393,06
Produktet er ikke på lager
Mere info
1000 BASE-SX SFP 850nm

1000 BASE-SX SFP 850nm

Produktnummer:
MO-ENTE0006
KMD vnr.:
100000000000359139
  • MicroOptics
  • SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • GigE
  • MicroOptics
DKK 275,64 inkl. moms: 344,55
8 på lager. Opdateret kl. 12-10-2018
Mere info
1000 BASE-TX SFP

1000 BASE-TX SFP

Produktnummer:
MO-ENTE0001
KMD vnr.:
100000000000359137
  • MicroOptics
  • SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • GigE
  • MicroOptics
DKK 372,66 inkl. moms: 465,83
Produktet er ikke på lager
Mere info
1000base SM 1310nm 10km SFP

1000base SM 1310nm 10km SFP

Produktnummer:
MO-L-S31123CXL10
KMD vnr.:
100000000000359210
  • MicroOptics
  • SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • GigE
  • MicroOptics
DKK 235,00 inkl. moms: 293,75
34 på lager. Opdateret kl. 12-10-2018
Mere info
1000BASE-BX10-D

1000BASE-BX10-D

Produktnummer:
MO-C-B43121-3CL10
KMD vnr.:
100000000000359058
  • MicroOptics
  • SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • GigE
  • MicroOptics
DKK 249,76 inkl. moms: 312,20
4 på lager. Opdateret kl. 12-10-2018
Mere info
Bundle
{{product.name}}

Produktnummer:
KMD vnr.:
  • {{bullit}}
inkl. moms:
{{ product.minStockCount }} {{ product.minStockCount }} - {{ product.maxStockCount }} på lager. Opdateret kl. {{ product.stockUpdatedDate }} Opdateret i dag Forventes på lager den {{ product.stockNewExpectedDate }} Produktet er ikke på lager
{{ product.customerStock }} på aftalte bufferlager. Opdateret kl. {{ product.customerStockUpdatedDate }} Opdateret i dag Produktet er ikke på lager
Mere info
Du vil snart blive logget ud

Du har været inaktiv i en længere periode og vil derfor blive logget ud om minutter, med mindre du foretager en handling på siden.

Forlæng session
Sessionen er udløbet og du er af sikkerhedshensyn blevet logget ud

Din session er udløbet og du er blevet logget ud.